CB1F-R-WM-24V
PanasonicPanasonic
CB1F-R-WM-24V Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CB1F-R-WM-24V
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu RELAY AUTOMOTIVE SPDT 20A 24V
listoch: CB1F-R-WM-24V.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
50 pcs
  • správa
Špecifikácie CB1F-R-WM-24V
Číslo dielu CB1F-R-WM-24V Výrobca Panasonic
popis RELAY AUTOMOTIVE SPDT 20A 24V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 20878 pcs Dátový hárok CB1F-R-WM-24V.pdf
Zapnúť napätie (Max) 14 VDC Vypnúť napätie (Min) 2.4 VDC
Stýl ukončenia Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Spínacie napätie 28VDC - Nom
séria CB Čas uvoľnenia 15ms
obal Bulk Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Prevádzka času 15ms Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti Resistor, Sealed - Flux Protection
Kontaktné hodnotenie (aktuálne) 20A Kontaktný materiál Silver Alloy, Cadmium Free
Kontaktný formulár SPDT (1 Form C) Napätie cievky 24VDC
Typ cievky Non Latching Odolnosť cievky 287 Ohms
Cievna sila 2 W Prúd cievky 84.0mA