CB1F-R-SM-12V
PanasonicPanasonic
CB1F-R-SM-12V Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CB1F-R-SM-12V
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V
listoch: CB1F-R-SM-12V.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
50 pcs
  • správa
Špecifikácie CB1F-R-SM-12V
Číslo dielu CB1F-R-SM-12V Výrobca Panasonic
popis RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 18727 pcs Dátový hárok CB1F-R-SM-12V.pdf
Zapnúť napätie (Max) 7 VDC Vypnúť napätie (Min) 1.2 VDC
Stýl ukončenia Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Spínacie napätie 14VDC - Nom
séria CB Čas uvoľnenia 15ms
obal Bulk Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Prevádzka času 15ms Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti Resistor, Sealed - Flux Protection
Kontaktné hodnotenie (aktuálne) 40A Kontaktný materiál Silver Alloy, Cadmium Free
Kontaktný formulár SPDT (1 Form C) Napätie cievky 12VDC
Typ cievky Non Latching Odolnosť cievky 89.5 Ohms
Cievna sila 1.6 W Prúd cievky 134mA