CB1-R-WM-24V
PanasonicPanasonic
CB1-R-WM-24V Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CB1-R-WM-24V
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu RELAY AUTOMOTIVE SPDT 20A 24V
listoch: CB1-R-WM-24V.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
50 pcs
  • správa
Špecifikácie CB1-R-WM-24V
Číslo dielu CB1-R-WM-24V Výrobca Panasonic
popis RELAY AUTOMOTIVE SPDT 20A 24V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 17888 pcs Dátový hárok CB1-R-WM-24V.pdf
Zapnúť napätie (Max) 14 VDC Vypnúť napätie (Min) 2.4 VDC
Stýl ukončenia Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Spínacie napätie 28VDC - Nom
séria CB Čas uvoľnenia 15ms
obal Bulk Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Prevádzka času 15ms Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti Resistor, Sealed - Fully
Kontaktné hodnotenie (aktuálne) 20A Kontaktný materiál Silver Alloy, Cadmium Free
Kontaktný formulár SPDT (1 Form C) Napätie cievky 24VDC
Typ cievky Non Latching Odolnosť cievky 287 Ohms
Cievna sila 2 W Prúd cievky 84.0mA