CB1-R-WM-12V
PanasonicPanasonic
CB1-R-WM-12V Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CB1-R-WM-12V
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V
listoch: CB1-R-WM-12V.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
50 pcs
  • správa
Špecifikácie CB1-R-WM-12V
Číslo dielu CB1-R-WM-12V Výrobca Panasonic
popis RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 15911 pcs Dátový hárok CB1-R-WM-12V.pdf
Zapnúť napätie (Max) 7 VDC Vypnúť napätie (Min) 1.2 VDC
Stýl ukončenia Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Spínacie napätie 14VDC - Nom
séria CB Čas uvoľnenia 15ms
obal Bulk Ostatné mená 255-3527
CB1-R-WM-12V-ND
CB1RWM12V
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Prevádzka času 15ms
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti Resistor, Sealed - Fully Kontaktné hodnotenie (aktuálne) 40A
Kontaktný materiál Silver Alloy, Cadmium Free Kontaktný formulár SPDT (1 Form C)
Napätie cievky 12VDC Typ cievky Non Latching
Odolnosť cievky 89.5 Ohms Cievna sila 1.6 W
Prúd cievky 134mA