AXN130C0115P
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: AXN130C0115P
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CONN HDR/SCKT .8MM 30POS SMD
listoch: AXN130C0115P.pdf
  • správa
Špecifikácie AXN130C0115P
Číslo dielu AXN130C0115P Výrobca Panasonic
popis CONN HDR/SCKT .8MM 30POS SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4727 pcs Dátový hárok AXN130C0115P.pdf
séria P8 stúpanie 0.031" (0.80mm)
obal Original-Reel® Ostatné mená 255-3891-6
Počet riadkov 2 Počet pozícií 30
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Priradené výšivky stohovania 11.5mm Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška nad palubou 0.329" (8.35mm) Vlastnosti Board Guide, Solder Retention
Detailný popis 30 Position Connector Header and Socket Surface Mount Gold Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku -