AXN150C0115P
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: AXN150C0115P
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CONN HDR/SCKT .8MM 50POS SMD
listoch: AXN150C0115P.pdf
  • správa
Špecifikácie AXN150C0115P
Číslo dielu AXN150C0115P Výrobca Panasonic
popis CONN HDR/SCKT .8MM 50POS SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5469 pcs Dátový hárok AXN150C0115P.pdf
séria P8 stúpanie 0.031" (0.80mm)
obal Tape & Reel (TR) Počet riadkov 2
Počet pozícií 50 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Priradené výšivky stohovania 11.5mm
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška nad palubou 0.329" (8.35mm)
Vlastnosti Board Guide, Solder Retention Detailný popis 50 Position Connector Header and Socket Surface Mount Gold