ARS34A24
PanasonicPanasonic
ARS34A24 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ARS34A24
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu RELAY RF SPDT 500MA 24V
listoch: ARS34A24.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
50 pcs
  • správa
Špecifikácie ARS34A24
Číslo dielu ARS34A24 Výrobca Panasonic
popis RELAY RF SPDT 500MA 24V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 10764 pcs Dátový hárok ARS34A24.pdf
Zapnúť napätie (Max) 18 VDC Vypnúť napätie (Min) 2.4 VDC
Stýl ukončenia Gull Wing Spínacie napätie 30VDC - Max
séria ARS Čas uvoľnenia 6ms
obal Tube Ostatné mená 255-2714
Prevádzková teplota -40°C ~ 70°C Prevádzka času 10ms
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 4 (72 Hours)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti - Kontaktné hodnotenie (aktuálne) 500mA
Kontaktný materiál Gold Plating Kontaktný formulár SPDT (1 Form C)
Napätie cievky 24VDC Typ cievky Non Latching
Odolnosť cievky 2.88 kOhms Cievna sila 200 mW
Prúd cievky 8.3mA