ARS30Y03
PanasonicPanasonic
ARS30Y03 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ARS30Y03
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu RELAY RF SPDT 500MA 3V
listoch: ARS30Y03.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
40 pcs
  • správa
Špecifikácie ARS30Y03
Číslo dielu ARS30Y03 Výrobca Panasonic
popis RELAY RF SPDT 500MA 3V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 12874 pcs Dátový hárok ARS30Y03.pdf
Zapnúť napätie (Max) 2.25 VDC Vypnúť napätie (Min) 0.3 VDC
Stýl ukončenia Gull Wing Spínacie napätie 30VDC - Max
séria ARS Čas uvoľnenia 6ms
obal Tube Ostatné mená Q5205786
Prevádzková teplota -40°C ~ 70°C Prevádzka času 10ms
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 4 (72 Hours)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti - Kontaktné hodnotenie (aktuálne) 500mA
Kontaktný materiál Gold Plating Kontaktný formulár SPDT (1 Form C)
Napätie cievky 3VDC Typ cievky Non Latching
Odolnosť cievky 45 Ohms Cievna sila 200 mW
Prúd cievky 66.7mA