6SEPC680M
PanasonicPanasonic
6SEPC680M Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 6SEPC680M
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM POLY 680UF 20% 6.3V T/H
listoch: 6SEPC680M.pdf
  • správa
Špecifikácie 6SEPC680M
Číslo dielu 6SEPC680M Výrobca Panasonic
popis CAP ALUM POLY 680UF 20% 6.3V T/H Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 66964 pcs Dátový hárok 6SEPC680M.pdf
Napätie - hodnotené 6.3V typ Polymer
tolerancia ±20% Veľkosť pozemnej plochy -
Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm) séria OS-CON™, SEPC
Ripple Current @ nízkej frekvencie 332mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 6.64A @ 100kHz
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená P16368
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 7 mOhm Detailný popis 680µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
kapacitné 680µF aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
6SEQP150M
6SEQP150M
výrobcovia: Panasonic
popis: CAP ALUM POLY 150UF 20% 6.3V T/H
Skladom: 106122 pcs
Stiahnuť ▼: 6SEQP150M.pdf
RFQ
6SEPC680M+T
6SEPC680M+T
výrobcovia: Panasonic
popis: CAP ALUM POLY 680UF 20% 6.3V T/H