6SEPC560MX
PanasonicPanasonic
6SEPC560MX Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 6SEPC560MX
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM POLY 560UF 20% 6.3V T/H
listoch: 6SEPC560MX.pdf
  • správa
Špecifikácie 6SEPC560MX
Číslo dielu 6SEPC560MX Výrobca Panasonic
popis CAP ALUM POLY 560UF 20% 6.3V T/H Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 146094 pcs Dátový hárok 6SEPC560MX.pdf
Napätie - hodnotené 6.3V typ Polymer
tolerancia ±20% Veľkosť pozemnej plochy -
Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm) séria OS-CON™, SEPC
Ripple Current @ nízkej frekvencie 305mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 6.1A @ 100kHz
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená P16367
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.354" (9.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 7 mOhm Detailný popis 560µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
kapacitné 560µF aplikácia General Purpose