12TPC15M
PanasonicPanasonic
12TPC15M Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 12TPC15M
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP TANT POLY 15UF 12.5V 1411
listoch: 12TPC15M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie 12TPC15M
Číslo dielu 12TPC15M Výrobca Panasonic
popis CAP TANT POLY 15UF 12.5V 1411 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 163523 pcs Dátový hárok 12TPC15M.pdf
Napätie - hodnotené 12.5V typ Molded
tolerancia ±20% Veľkosť / rozmer 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
séria POSCAP™ TPC hodnotenie -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1411 (3528 Metric)
Ostatné mená P16198TR Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks Kód veľkosti výrobcu B1
Životnosť @ Temp. - Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.047" (1.20mm)
Vlastnosti General Purpose ESR (ekvivalentná odolnosť série) 80 mOhm
Detailný popis 15µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 12.5V 1411 (3528 Metric) 80 mOhm kapacitné 15µF