12TPC10M
PanasonicPanasonic
12TPC10M Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 12TPC10M
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP TANT POLY 10UF 12.5V 1411
listoch: 12TPC10M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 12TPC10M
Číslo dielu 12TPC10M Výrobca Panasonic
popis CAP TANT POLY 10UF 12.5V 1411 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 148293 pcs Dátový hárok 12TPC10M.pdf
Napätie - hodnotené 12.5V typ Molded
tolerancia ±20% Veľkosť / rozmer 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
séria POSCAP™ TPC hodnotenie -
obal Original-Reel® Balík / puzdro 1411 (3528 Metric)
Ostatné mená P16229DKR Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks Kód veľkosti výrobcu B1
Životnosť @ Temp. - Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.047" (1.20mm)
Vlastnosti General Purpose ESR (ekvivalentná odolnosť série) 80 mOhm
Detailný popis 10µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 12.5V 1411 (3528 Metric) 80 mOhm kapacitné 10µF