10TPB47M
PanasonicPanasonic
10TPB47M Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 10TPB47M
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP TANT POLY 47UF 10V 1411
listoch: 10TPB47M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie 10TPB47M
Číslo dielu 10TPB47M Výrobca Panasonic
popis CAP TANT POLY 47UF 10V 1411 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 172789 pcs Dátový hárok 10TPB47M.pdf
Napätie - hodnotené 10V typ Molded
tolerancia ±20% Veľkosť / rozmer 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
séria POSCAP™ TPB hodnotenie -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1411 (3528 Metric)
Ostatné mená P16257TR Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks Kód veľkosti výrobcu B2
Životnosť @ Temp. - Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.079" (2.00mm)
Vlastnosti General Purpose ESR (ekvivalentná odolnosť série) 70 mOhm
Detailný popis 47µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 10V 1411 (3528 Metric) 70 mOhm kapacitné 47µF