10TPB150ML
PanasonicPanasonic
10TPB150ML Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 10TPB150ML
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP TANT POLY 150UF 10V 2917
listoch: 10TPB150ML.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 10TPB150ML
Číslo dielu 10TPB150ML Výrobca Panasonic
popis CAP TANT POLY 150UF 10V 2917 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 81429 pcs Dátový hárok 10TPB150ML.pdf
Napätie - hodnotené 10V typ Molded
tolerancia ±20% Veľkosť / rozmer 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
séria POSCAP™ TPB hodnotenie -
obal Original-Reel® Balík / puzdro 2917 (7343 Metric)
Ostatné mená P16446DKR Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks Kód veľkosti výrobcu D3L
Životnosť @ Temp. - Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.118" (3.00mm)
Vlastnosti General Purpose ESR (ekvivalentná odolnosť série) 40 mOhm
Detailný popis 150µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 10V 2917 (7343 Metric) 40 mOhm kapacitné 150µF