AS01606MS-SC16-WP-R
PUI Audio, Inc.PUI Audio, Inc.
AS01606MS-SC16-WP-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: AS01606MS-SC16-WP-R
Výrobca / Značka: PUI Audio, Inc.
Popis produktu SPEAKER .94W 6 OHM 91 DB 850 HZ
listoch: AS01606MS-SC16-WP-R.pdf
  • správa
Špecifikácie AS01606MS-SC16-WP-R
Číslo dielu AS01606MS-SC16-WP-R Výrobca PUI Audio, Inc.
popis SPEAKER .94W 6 OHM 91 DB 850 HZ Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 67263 pcs Dátový hárok AS01606MS-SC16-WP-R.pdf
typ Receiver ukončenie Spring Type
technológie Magnetic Veľkosť / rozmer 0.630" L x 0.354" W (16.00mm x 9.00mm)
tvar Rectangular séria AS
hodnotenie - Výkon - hodnotený 940mW
Výkon - Max 1.2W Poloha prístavu Top
Ostatné mená 668-1604 Materiál - magnet Nd-Fe-B
Materiál - kužeľ Polyimide (PI) Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
impedancia 6 Ohms Výška - sedenie (Max) 0.118" (3.00mm)
Frekvenčný rozsah 500Hz ~ 20kHz Frekvencia - vlastná rezonancia 850Hz
Účinnosť - dBA 91.00 Účinnosť - typ Sensitivity
Účinnosť - testovanie - Detailný popis 6 Ohms Receiver Speaker 940mW 500Hz ~ 20kHz Top Rectangular