AS01508MS-SC11-WP-R
PUI Audio, Inc.PUI Audio, Inc.
AS01508MS-SC11-WP-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: AS01508MS-SC11-WP-R
Výrobca / Značka: PUI Audio, Inc.
Popis produktu SPEAKER .7W 8 OHM 89 DB 600 HZ
listoch: AS01508MS-SC11-WP-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie AS01508MS-SC11-WP-R
Číslo dielu AS01508MS-SC11-WP-R Výrobca PUI Audio, Inc.
popis SPEAKER .7W 8 OHM 89 DB 600 HZ Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 91313 pcs Dátový hárok AS01508MS-SC11-WP-R.pdf
typ Receiver ukončenie Spring Type
technológie Magnetic Veľkosť / rozmer 0.591" L x 0.433" W (15.00mm x 11.00mm)
tvar Rectangular séria AS
hodnotenie - Výkon - hodnotený 700mW
Výkon - Max 1W Poloha prístavu Top
Ostatné mená 668-1614 Materiál - magnet Nd-Fe-B
Materiál - kužeľ - Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
impedancia 8 Ohms Výška - sedenie (Max) 0.138" (3.50mm)
Frekvenčný rozsah 600Hz ~ 20kHz Frekvencia - vlastná rezonancia 600Hz
Účinnosť - dBA 89.00 Účinnosť - typ Sensitivity
Účinnosť - testovanie - Detailný popis 8 Ohms Receiver Speaker 700mW 600Hz ~ 20kHz Top Rectangular