3G3AX-RBB4001
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 3G3AX-RBB4001
Výrobca / Značka: Omron Automation & Safety
Popis produktu BRK RESISTOR 400W,35OHMS 10%ED
listoch: 3G3AX-RBB4001.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 227 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 227 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie 3G3AX-RBB4001
Číslo dielu 3G3AX-RBB4001 Výrobca Omron Automation & Safety
popis BRK RESISTOR 400W,35OHMS 10%ED Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 227 pcs Dátový hárok 3G3AX-RBB4001.pdf
závažia - používanie -
technické údaje 35Ohm, 400W séria -
Ostatné mená 3G3AXRBB4001 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Pre použitie s / Súvisiace produkty 3G3LX, 3G3MX2, 3G3RX Series Detailný popis Braking Resistor 35Ohm, 400W