3G3AX-RBA1203
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 3G3AX-RBA1203
Výrobca / Značka: Omron Automation & Safety
Popis produktu BRK RESISTOR 120W,50OHMS 5%ED
listoch: 3G3AX-RBA1203.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 481 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 481 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie 3G3AX-RBA1203
Číslo dielu 3G3AX-RBA1203 Výrobca Omron Automation & Safety
popis BRK RESISTOR 120W,50OHMS 5%ED Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 481 pcs Dátový hárok 3G3AX-RBA1203.pdf
závažia - používanie -
technické údaje 50Ohm, 120W séria -
Ostatné mená 3G3AXRBA1203 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 80 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Pre použitie s / Súvisiace produkty 3G3LX, 3G3MX2, 3G3RX Series Detailný popis Braking Resistor 50Ohm, 120W