WNB470FET
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WNB470FET
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES 470 OHM 1W 1% AXIAL
listoch: WNB470FET.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie WNB470FET
Číslo dielu WNB470FET Výrobca Ohmite
popis RES 470 OHM 1W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 106372 pcs Dátový hárok WNB470FET.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±20ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
séria WN odpor 470 Ohms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená OHWNB470FET
OHWNB470FET-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 34 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Non-Inductive Poruchovosť -
Detailný popis 470 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Wirewound zloženie Wirewound