WNB330FET
OhmiteOhmite
WNB330FET Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WNB330FET
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES 330 OHM 1W 1% AXIAL
listoch: WNB330FET.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie WNB330FET
Číslo dielu WNB330FET Výrobca Ohmite
popis RES 330 OHM 1W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 99057 pcs Dátový hárok WNB330FET.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±20ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
séria WN odpor 330 Ohms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)