WLCR050FE
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WLCR050FE
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES 0.05 OHM 2W 1% AXIAL
listoch: WLCR050FE.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie WLCR050FE
Číslo dielu WLCR050FE Výrobca Ohmite
popis RES 0.05 OHM 2W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 72687 pcs Dátový hárok WLCR050FE.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.180" Dia x 0.449" L (4.57mm x 11.40mm)
séria WL odpor 50 mOhms
Výkon (watty) 2W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená OHWLCR050FE
OHWLCR050FE-ND
Prevádzková teplota - Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 34 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Current Sense, Moisture Resistant Poruchovosť -
Detailný popis 50 mOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Moisture Resistant Wirewound zloženie Wirewound