WLCR025FE
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WLCR025FE
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES 0.025 OHM 2W 1% AXIAL
listoch: WLCR025FE.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie WLCR025FE
Číslo dielu WLCR025FE Výrobca Ohmite
popis RES 0.025 OHM 2W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 79086 pcs Dátový hárok WLCR025FE.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±300ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.180" Dia x 0.449" L (4.57mm x 11.40mm)
séria WL odpor 25 mOhms
Výkon (watty) 2W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená OHWLCR025FE
OHWLCR025FE-ND
Prevádzková teplota - Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 34 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Current Sense, Moisture Resistant Poruchovosť -
Detailný popis 25 mOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Moisture Resistant Wirewound zloženie Wirewound
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
WLCR015FET
WLCR015FET
výrobcovia: Ohmite
popis: RES 0.015 OHM 2W 1% AXIAL
Skladom: 118263 pcs
Stiahnuť ▼: WLCR015FET.pdf
RFQ
WLCR050FET
WLCR050FET
výrobcovia: Ohmite
popis: RES 0.05 OHM 2W 1% AXIAL
Skladom: 115012 pcs
Stiahnuť ▼: WLCR050FET.pdf
RFQ
WLCR025FET
WLCR025FET
popis: RES 0.025 OHM 2W 1% AXIAL