WHB560FET
OhmiteOhmite
WHB560FET Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WHB560FET
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES 560 OHM 1W 1% AXIAL
listoch: WHB560FET.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie WHB560FET
Číslo dielu WHB560FET Výrobca Ohmite
popis RES 560 OHM 1W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 124221 pcs Dátový hárok WHB560FET.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±20ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
séria WH odpor 560 Ohms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)