WHB4R0FET
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WHB4R0FET
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES 4 OHM 1W 1% AXIAL
listoch: WHB4R0FET.pdf
  • správa
Špecifikácie WHB4R0FET
Číslo dielu WHB4R0FET Výrobca Ohmite
popis RES 4 OHM 1W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 111030 pcs Dátový hárok WHB4R0FET.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
séria WH odpor 4 Ohms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená OHWHB4R0FET
OHWHB4R0FET-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 34 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti - Poruchovosť -
Detailný popis 4 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Wirewound zloženie Wirewound