WHAR25FET
OhmiteOhmite
WHAR25FET Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WHAR25FET
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES 0.25 OHM 1/2W 1% AXIAL
listoch: WHAR25FET.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie WHAR25FET
Číslo dielu WHAR25FET Výrobca Ohmite
popis RES 0.25 OHM 1/2W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 83890 pcs Dátový hárok WHAR25FET.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±90ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm)
séria WH odpor 250 mOhms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Cut Tape (CT)