WHA75RFET
OhmiteOhmite
WHA75RFET Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WHA75RFET
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES 75 OHM 1/2W 1% AXIAL
listoch: WHA75RFET.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie WHA75RFET
Číslo dielu WHA75RFET Výrobca Ohmite
popis RES 75 OHM 1/2W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 113623 pcs Dátový hárok WHA75RFET.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±20ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm)
séria WH odpor 75 Ohms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Tape & Reel (TR)