WHA2R0FE
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WHA2R0FE
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES 2 OHM 1/2W 1% AXIAL
listoch: WHA2R0FE.pdf
  • správa
Špecifikácie WHA2R0FE
Číslo dielu WHA2R0FE Výrobca Ohmite
popis RES 2 OHM 1/2W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 91518 pcs Dátový hárok WHA2R0FE.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm)
séria WH odpor 2 Ohms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená OHWHA2R0FE
OHWHA2R0FE-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 34 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti - Poruchovosť -
Detailný popis 2 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Wirewound zloženie Wirewound