WHA25RFE
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WHA25RFE
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES 25 OHM 1/2W 1% AXIAL
listoch: WHA25RFE.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie WHA25RFE
Číslo dielu WHA25RFE Výrobca Ohmite
popis RES 25 OHM 1/2W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 86413 pcs Dátový hárok WHA25RFE.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±20ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm)
séria WH odpor 25 Ohms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená OHWHA25RFE
OHWHA25RFE-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 34 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti - Poruchovosť -
Detailný popis 25 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Wirewound zloženie Wirewound