MJ20R0FE-R52
Prehľad produktov
Číslo dielu: MJ20R0FE-R52
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES 20 OHM 1/8W 1% AXIAL
listoch: MJ20R0FE-R52.pdf
  • správa
Špecifikácie MJ20R0FE-R52
Číslo dielu MJ20R0FE-R52 Výrobca Ohmite
popis RES 20 OHM 1/8W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3639392 pcs Dátový hárok MJ20R0FE-R52.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm)
séria Metal Devil® MJ odpor 20 Ohms
Výkon (watty) 0.125W, 1/8W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená MJ20R0FER52
Vlastnosti - Poruchovosť -
Detailný popis 20 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Metal Film zloženie Metal Film