MJ2050FE-R52
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MJ2050FE-R52
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES 205 OHM 1/8W 1% AXIAL
listoch: MJ2050FE-R52.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
50000 pcs
  • správa
Špecifikácie MJ2050FE-R52
Číslo dielu MJ2050FE-R52 Výrobca Ohmite
popis RES 205 OHM 1/8W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3286469 pcs Dátový hárok MJ2050FE-R52.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm)
séria Metal Devil® MJ odpor 205 Ohms
Výkon (watty) 0.125W, 1/8W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená MJ2050FER52
Prevádzková teplota - Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti - Poruchovosť -
Detailný popis 205 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Metal Film zloženie Metal Film