MCS3264R020FER
OhmiteOhmite
MCS3264R020FER Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MCS3264R020FER
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES 0.02 OHM 1% 2W 3264
listoch: MCS3264R020FER.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4000 pcs
8000 pcs
  • správa
Špecifikácie MCS3264R020FER
Číslo dielu MCS3264R020FER Výrobca Ohmite
popis RES 0.02 OHM 1% 2W 3264 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 277258 pcs Dátový hárok MCS3264R020FER.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 3264 Veľkosť / rozmer 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
séria MCS odpor 20 mOhms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2512 (6432 Metric) Ostatné mená MCS3264R020FERTR
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.024" (0.60mm)
Vlastnosti Current Sense, Flame Retardant Coating, Safety Poruchovosť -
Detailný popis 20 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense, Flame Retardant Coating, Safety Metal Element zloženie Metal Element
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MCS3264R005FER
MCS3264R005FER
výrobcovia: Ohmite
popis: RES 0.005 OHM 1% 2W 3264