MCS3264R015FER
OhmiteOhmite
MCS3264R015FER Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MCS3264R015FER
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES 0.015 OHM 1% 2W 3264
listoch: MCS3264R015FER.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie MCS3264R015FER
Číslo dielu MCS3264R015FER Výrobca Ohmite
popis RES 0.015 OHM 1% 2W 3264 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 210545 pcs Dátový hárok MCS3264R015FER.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 3264 Veľkosť / rozmer 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
séria MCS odpor 15 mOhms
Výkon (watty) 2W obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro 2512 (6432 Metric) Ostatné mená MCS3264R015FERCT
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.024" (0.60mm)
Vlastnosti Current Sense, Flame Retardant Coating, Safety Poruchovosť -
Detailný popis 15 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense, Flame Retardant Coating, Safety Metal Element zloženie Metal Element