L100J2R0
OhmiteOhmite
L100J2R0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: L100J2R0
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES CHAS MNT 2 OHM 5% 100W
listoch: L100J2R0.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10 pcs
  • správa
Špecifikácie L100J2R0
Číslo dielu L100J2R0 Výrobca Ohmite
popis RES CHAS MNT 2 OHM 5% 100W Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 6534 pcs Dátový hárok L100J2R0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±400ppm/°C
Veľkosť / rozmer 0.752" Dia x 6.500" L (19.10mm x 165.10mm) séria 270
odpor 2 Ohms Výkon (watty) 100W
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Tubular
Ostatné mená L100J2.0 Prevádzková teplota -55°C ~ 350°C
Funkcia montáže Brackets (not included) Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks Lead štýl Solder Lugs
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety Poruchovosť -
Detailný popis 2 Ohms ±5% 100W Wirewound Chassis Mount Resistor zloženie Wirewound