L100J2K0
OhmiteOhmite
L100J2K0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: L100J2K0
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES CHAS MNT 2K OHM 5% 100W
listoch: L100J2K0.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie L100J2K0
Číslo dielu L100J2K0 Výrobca Ohmite
popis RES CHAS MNT 2K OHM 5% 100W Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 10308 pcs Dátový hárok L100J2K0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±260ppm/°C
Veľkosť / rozmer 0.752" Dia x 6.500" L (19.10mm x 165.10mm) séria 270
odpor 2 kOhms Výkon (watty) 100W
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Tubular
Prevádzková teplota -55°C ~ 350°C Funkcia montáže Brackets (not included)
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks
Lead štýl Solder Lugs Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 2 kOhms ±5% 100W Wirewound Chassis Mount Resistor