684M17W2103L461
NorCompNorComp
684M17W2103L461 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 684M17W2103L461
Výrobca / Značka: NorComp
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER
listoch: 1.684M17W2103L461.pdf2.684M17W2103L461.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 684M17W2103L461
Číslo dielu 684M17W2103L461 Výrobca NorComp
popis CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 12494 pcs Dátový hárok 1.684M17W2103L461.pdf2.684M17W2103L461.pdf
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Solder Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 3 (DB, B) - 17W2
Materiál krytu, dokončiť Steel, Nickel Plated séria 684M
obal Tray Ostatné mená NOR1342
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Počet riadkov 2
Počet pozícií 17 (15 + 2 Power) Typ montáže Board Edge, Through Hole, Right Angle
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutiu - Materiál krytu Polybutylene Terephthalate (PBT)
Funkcia príruby Housing/Shell (4-40) Vlastnosti Board Lock, Grounding Indents, Mounting Brackets
Detailný popis 17 (15 + 2 Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Aktuálne hodnotenie 5A, 40A
Typ kontaktu Signal and Power Kontaktný materiál Brass
Kontaktný formulár Machined Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku Flash
Kontakt Dokončiť Gold Typ konektora Plug, Male Pins
Štýl konektora D-Sub, Combo farba -
Odstup spodnej strany 0.401" (10.20mm)