684M13W3203L461
NorCompNorComp
NorComp
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 684M13W3203L461
Výrobca / Značka: NorComp
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SOLDER
listoch: 684M13W3203L461.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
50 pcs
  • správa
Špecifikácie 684M13W3203L461
Číslo dielu 684M13W3203L461 Výrobca NorComp
popis CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SOLDER Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 7748 pcs Dátový hárok 684M13W3203L461.pdf
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Solder Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Materiál krytu, dokončiť Steel, Nickel Plated séria 684M
obal Bulk Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Počet riadkov 2 Počet pozícií 13 (10 + 3 Power)
Typ montáže Board Edge, Through Hole, Right Angle Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutiu - Materiál krytu Polybutylene Terephthalate (PBT)
Funkcia príruby Housing/Shell (4-40) Vlastnosti Board Lock, Mounting Brackets
Detailný popis 13 (10 + 3 Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Aktuálne hodnotenie 5A, 40A
Typ kontaktu Signal and Power Kontaktný materiál Copper Alloy
Kontaktný formulár Machined Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku Flash
Kontakt Dokončiť Gold Typ konektora Receptacle, Female Sockets
Štýl konektora D-Sub, Combo farba Black
Odstup spodnej strany 0.370" (9.40mm)