680M13W6103L201
NorCompNorComp
680M13W6103L201 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 680M13W6103L201
Výrobca / Značka: NorComp
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 13POS PNL MNT
listoch: 1.680M13W6103L201.pdf2.680M13W6103L201.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
40 pcs
  • správa
Špecifikácie 680M13W6103L201
Číslo dielu 680M13W6103L201 Výrobca NorComp
popis CONN D-SUB PLUG 13POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 8307 pcs Dátový hárok 1.680M13W6103L201.pdf2.680M13W6103L201.pdf
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Solder Cup Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 4 (DC, C) - 13W6
Materiál krytu, dokončiť Steel, Nickel Plated séria 680M
obal Tray Ostatné mená NOR1275
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Počet riadkov 2
Počet pozícií 13 (7 + 6 Power) Typ montáže Panel Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutiu - Materiál krytu Polybutylene Terephthalate (PBT)
Funkcia príruby Housing/Shell (Unthreaded) Vlastnosti Grounding Indents
Detailný popis 13 (7 + 6 Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Aktuálne hodnotenie 5A, 20A