680M13W3203L201
NorCompNorComp
680M13W3203L201 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 680M13W3203L201
Výrobca / Značka: NorComp
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 13POS PNL MNT
listoch: 1.680M13W3203L201.pdf2.680M13W3203L201.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 680M13W3203L201
Číslo dielu 680M13W3203L201 Výrobca NorComp
popis CONN D-SUB RCPT 13POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 13620 pcs Dátový hárok 1.680M13W3203L201.pdf2.680M13W3203L201.pdf
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Solder Cup Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Materiál krytu, dokončiť Steel, Nickel Plated séria 680M
obal Tray Ostatné mená NOR1273
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C Počet riadkov 2
Počet pozícií 13 (10 + 3 Power) Typ montáže Panel Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutiu - Materiál krytu Polybutylene Terephthalate (PBT)
Funkcia príruby Housing/Shell (Unthreaded) Vlastnosti -
Detailný popis 13 (10 + 3 Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Aktuálne hodnotenie 5A, 20A