178-015-413R451
Prehľad produktov
Číslo dielu: 178-015-413R451
Výrobca / Značka: NorComp
Popis produktu CONN D-SUB PLUG/RCPT 15POS R/A
listoch: 178-015-413R451.pdf
  • správa
Špecifikácie 178-015-413R451
Číslo dielu 178-015-413R451 Výrobca NorComp
popis CONN D-SUB PLUG/RCPT 15POS R/A Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 15801 pcs Dátový hárok 178-015-413R451.pdf
obal Tray Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Funkcia príruby Housing/Shell (4-40) Vlastnosti Grounding Indents, Shielded
Detailný popis 15, 15 Position D-Sub - Stacked Plug, Male Pins; Receptacle, Female Sockets Connector Aktuálne hodnotenie 5A
Typ kontaktu Signal Kontaktný materiál Brass
Kontaktný formulár Stamped Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku Flash
Kontakt Dokončiť Gold Typ konektora Plug, Male Pins; Receptacle, Female Sockets
Štýl konektora D-Sub - Stacked farba Black
Odstup spodnej strany 0.318" (8.08mm)