178-015-313R481
NorCompNorComp
NorComp
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 178-015-313R481
Výrobca / Značka: NorComp
Popis produktu CONN D-SUB PLUG/RCPT 15POS R/A
listoch: 178-015-313R481.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
245 pcs
  • správa
Špecifikácie 178-015-313R481
Číslo dielu 178-015-313R481 Výrobca NorComp
popis CONN D-SUB PLUG/RCPT 15POS R/A Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 15527 pcs Dátový hárok 178-015-313R481.pdf
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Solder Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 2 (DA, A); 2 (DA, A)
Materiál krytu, dokončiť Steel, Nickel Plated séria 178
obal Tray Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Počet riadkov 2, 2 Počet pozícií 15, 15
Typ montáže Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutiu - Materiál krytu Polyamide (PA9T), Nylon 9T
Funkcia príruby Mating Side, Female Screwlock (4-40) Vlastnosti Grounding Indents, Shielded
Detailný popis 15, 15 Position D-Sub - Stacked Plug, Male Pins; Receptacle, Female Sockets Connector Aktuálne hodnotenie 5A
Typ kontaktu Signal Kontaktný materiál Brass
Kontaktný formulár Stamped Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku Flash
Kontakt Dokončiť Gold Typ konektora Plug, Male Pins; Receptacle, Female Sockets
Štýl konektora D-Sub - Stacked farba Black
Odstup spodnej strany 0.318" (8.08mm)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
178-009-613R571
178-009-613R571
výrobcovia: NorComp
popis: CONN D-SUB PLUG 9POS R/A SLDR
Skladom: 21478 pcs
Stiahnuť ▼: 178-009-613R571.pdf
RFQ
výrobcovia: NorComp
popis: CONN D-SUB PLUG/RCPT 15POS R/A
Skladom: 18119 pcs
Stiahnuť ▼: 178-015-313R571.pdf
RFQ
Stiahnuť ▼: 178-015-412-571.pdf
178-015-313R671
178-015-313R671
Stiahnuť ▼: 178-015-313R671.pdf