UVC2G150MPD
NichiconNichicon
UVC2G150MPD Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UVC2G150MPD
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 15UF 20% 400V RADIAL
listoch: 1.UVC2G150MPD.pdf2.UVC2G150MPD.pdf
  • správa
Špecifikácie UVC2G150MPD
Číslo dielu UVC2G150MPD Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 15UF 20% 400V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 190179 pcs Dátový hárok 1.UVC2G150MPD.pdf2.UVC2G150MPD.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria UVC Ripple Current @ nízkej frekvencie 150mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 225mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 493-6679
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 25 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.709" (18.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 15µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 15µF aplikácia General Purpose