UVC2G120MPD
NichiconNichicon
UVC2G120MPD Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UVC2G120MPD
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 12UF 20% 400V RADIAL
listoch: 1.UVC2G120MPD.pdf2.UVC2G120MPD.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie UVC2G120MPD
Číslo dielu UVC2G120MPD Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 12UF 20% 400V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 225071 pcs Dátový hárok 1.UVC2G120MPD.pdf2.UVC2G120MPD.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria UVC Ripple Current @ nízkej frekvencie 120mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 180mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 493-6678
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 12µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 12µF aplikácia General Purpose