URS1A331MPD1TD
NichiconNichicon
URS1A331MPD1TD Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: URS1A331MPD1TD
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL
listoch: 1.URS1A331MPD1TD.pdf2.URS1A331MPD1TD.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie URS1A331MPD1TD
Číslo dielu URS1A331MPD1TD Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 552088 pcs Dátový hárok 1.URS1A331MPD1TD.pdf2.URS1A331MPD1TD.pdf
Napätie - hodnotené 10V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria URS Ripple Current @ nízkej frekvencie 300mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 450mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 493-11571-1
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 330µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapacitné 330µF aplikácia General Purpose