URS1A331MPD1TA
NichiconNichicon
URS1A331MPD1TA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: URS1A331MPD1TA
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL
listoch: 1.URS1A331MPD1TA.pdf2.URS1A331MPD1TA.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie URS1A331MPD1TA
Číslo dielu URS1A331MPD1TA Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 659064 pcs Dátový hárok 1.URS1A331MPD1TA.pdf2.URS1A331MPD1TA.pdf
Napätie - hodnotené 10V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria URS Ripple Current @ nízkej frekvencie 300mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 450mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 330µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapacitné 330µF
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
URS1A222MHD
URS1A222MHD
výrobcovia: Nichicon
popis: CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Skladom: 287472 pcs
Stiahnuť ▼: URS1A222MHD.pdf
RFQ
URS1A331MPD
URS1A331MPD
výrobcovia: Nichicon
popis: CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL