UPW2F3R3MPH
NichiconNichicon
UPW2F3R3MPH Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UPW2F3R3MPH
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 3.3UF 20% 315V RADIAL
listoch: 1.UPW2F3R3MPH.pdf2.UPW2F3R3MPH.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie UPW2F3R3MPH
Číslo dielu UPW2F3R3MPH Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 3.3UF 20% 315V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5001 pcs Dátový hárok 1.UPW2F3R3MPH.pdf2.UPW2F3R3MPH.pdf
Napätie - hodnotené 315V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria UPW Ripple Current @ nízkej frekvencie 34mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 3.3µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 3.3µF