UPW2F3R3MPD
NichiconNichicon
UPW2F3R3MPD Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UPW2F3R3MPD
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 3.3UF 20% 315V RADIAL
listoch: 1.UPW2F3R3MPD.pdf2.UPW2F3R3MPD.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie UPW2F3R3MPD
Číslo dielu UPW2F3R3MPD Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 3.3UF 20% 315V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 419259 pcs Dátový hárok 1.UPW2F3R3MPD.pdf2.UPW2F3R3MPD.pdf
Napätie - hodnotené 315V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria UPW Ripple Current @ nízkej frekvencie 34mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená 493-2034 Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 27 Weeks Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 3.3µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 3.3µF