UPM1A331MPD1TD
NichiconNichicon
UPM1A331MPD1TD Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UPM1A331MPD1TD
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL
listoch: 1.UPM1A331MPD1TD.pdf2.UPM1A331MPD1TD.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie UPM1A331MPD1TD
Číslo dielu UPM1A331MPD1TD Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 720520 pcs Dátový hárok 1.UPM1A331MPD1TD.pdf2.UPM1A331MPD1TD.pdf
Napätie - hodnotené 10V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria UPM Ripple Current @ nízkej frekvencie 350mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Tape & Box (TB) Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená 493-11751-3 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 160 mOhms Výška - sedenie (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 330µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
kapacitné 330µF aplikácia General Purpose