UPM1A331MPD1TA
NichiconNichicon
UPM1A331MPD1TA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UPM1A331MPD1TA
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL
listoch: 1.UPM1A331MPD1TA.pdf2.UPM1A331MPD1TA.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie UPM1A331MPD1TA
Číslo dielu UPM1A331MPD1TA Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 394994 pcs Dátový hárok 1.UPM1A331MPD1TA.pdf2.UPM1A331MPD1TA.pdf
Napätie - hodnotené 10V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria UPM Ripple Current @ nízkej frekvencie 350mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Tape & Box (TB) Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 160 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 330µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 330µF