UKW1C331MPD1TD
NichiconNichicon
UKW1C331MPD1TD Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UKW1C331MPD1TD
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
listoch: 1.UKW1C331MPD1TD.pdf2.UKW1C331MPD1TD.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie UKW1C331MPD1TD
Číslo dielu UKW1C331MPD1TD Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 309144 pcs Dátový hárok 1.UKW1C331MPD1TD.pdf2.UKW1C331MPD1TD.pdf
Napätie - hodnotené 16V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria UKW Ripple Current @ nízkej frekvencie 360mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená 493-10757-1 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapacitné 330µF