UKW1C331MPD1TA
NichiconNichicon
UKW1C331MPD1TA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UKW1C331MPD1TA
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
listoch: 1.UKW1C331MPD1TA.pdf2.UKW1C331MPD1TA.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie UKW1C331MPD1TA
Číslo dielu UKW1C331MPD1TA Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 296432 pcs Dátový hárok 1.UKW1C331MPD1TA.pdf2.UKW1C331MPD1TA.pdf
Napätie - hodnotené 16V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria UKW Ripple Current @ nízkej frekvencie 360mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Tape & Box (TB) Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapacitné 330µF aplikácia Audio